Pohled na svět trochu jinýma očima

Zrození nového dne

20. března 2016 v 13:41 | Milan M. |  Hudební koutek
Pokud zrovna mám čas (anebo prokrastinuji), věnuji se občas hudební tvorbě. Jsou to mnohdy opravdu amatérské pokusy, ale někdy se něco povede a to bych tady právě rád prezentoval.

Tím prvním je skladba The Day's Nativity. Bohužel je nedodělaná. Hned povím proč. Asi před rokem jsem s touto skladbou začal a na rozdíl od většiny dalších jsem se nezasekl hned na začátku, ale postupoval jsem celkem rychle dál a hlavně mě práce na této skladbě opravdu bavila. Bohužel, co se jednou nestalo, přenášel jsem svůj laptop přes byt a inteligentně jsem nechal koncovku od napájecího kabelu (který jsem také nesl) vláčet za mnou po zemi. Proto nebylo žádným překvapením, že se zasekla o práh u dveří. Položil jsem tedy notes na stůl a šel pro onu nezbednici, jenže jsem o napájecí kabel zakopl a jelikož byl zapojen v počítači, tak ten sletěl se stolu dolů. Nebudu to více dramatizovat, přišel jsem o HDD, ztratil jsem tedy drtivou většinu dat, projektů atd. Bohužel tato skladba byla mezi nimi.

Je sice nedokončená, ale stih jsem ji celkem dost rozpracovat, každopádně i tak tam najdete nějaké nešvary. Nebudu je sem vypisovat a ani je prosím nezkoušejte hledat. Přijde mi ale líto ji nezveřejnit, jelikož je to jedna z mých věcí věcí, na které jsem hrdý a které se mi opravdu líbí.

Doporučuji zhasnout si, udělat si pohodlí a nechat hudbu na sebe působit a nechat se jí vtáhnout do sebe. Přeji příjemný poslech :)

(Bohužel Blog.cz neumí vkládat sladby ze Soundcloudu, proto sem jen takhle ošklivě hodím odkaz)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | Web | 20. března 2016 v 14:22 | Reagovat

Jó, ztráta všech dat zabolí. Není to ani měsíc, co se to stalo i mě. Ztratil jsem většinu své rozepsané knihy. Bylo to tak 100 stran, tak jsem se na to už vykašlal :D. Od začátku to dělat nebudu. Tvoje hudba se mi líbí, je relaxační. Občas taky tvořím, ale většinou nemám nápady.

2 Milan Milan | E-mail | Web | 20. března 2016 v 14:27 | Reagovat

[1]: Sto stran :-o? TO už bych pomalu přemýšlel o nějaké obnově HDD. To fakt naštve, oproti tomu je nějakej hudební projekt docela maličkost.
Teď už je to, ale dobré, když si věci můžeš ukládat na cloud.

Díky, jsem rád, že se líbí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama